Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat świadczy usługi w każdym segmencie systemów bezpieczeństwa i zabezpieczeń, są to m.in.: CCTV, SKD, SSP, SSWiN. Projektujemy i tworzymy sieci teletechniczne. Działamy na terenie całego kraju uczestnicząc w realizacji złożonych i ambitnych projektów. Jeśli chcesz do nas dołączyć aplikuj poprzez złożenie swojego CV.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: TECHNIK SERWISU, TECHNIK IT

Aplikacje należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nasze oferty dostępne są również na portalu - praca.pl

Zastrzegamy prawo odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych objętych formularzem oraz zawartych w dokumentach aplikacyjnych (razem zwanych dalej: zgłoszeniem rekrutacyjnym) jest firma DER-MAG sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Magazynowej 11/28. Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dodatkowej zgody także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.